Buharlı Koltuk Yıkama
Kemirgen & Haşere İlaçlama Hizmetleri
3 Şubat 2017
Buharlı Apartman Temizlik Hizmeti
3 Şubat 2017

Buharlı Koltuk Yıkama

İstanbul Temizlettir koltuk yıkama firması olarak tüm ilçelere yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama işlemi yapılmayan oturma gruplarında gözle görülmeyen akar – mite birikmektedir. Bu durum da insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Yeni almış olduğunuz koltukları kirlenmemesi için ne kadar muhafaza ederseniz edin, 6 ay içerisinde bakteri oluşmaya başlayacaktır. Bu yüzden koltuk yıkama yaptıranlar genelde 6 ayda bir koltuklarını temizletmektedir. Sizde görünmeyen bakterilerden çocuğunuzu veya kendinizi korumak istiyorsanız bizi 0531 897 9498 numarasından arayarak veya aynı numaranın Whatsapp’ını kullanarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Temizlettir İstanbul Koltuk Yıkama Sıkça Sorulan Sorular

  1. KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ KAÇ SAAT SÜRMEKTEDİR?

Koltuk yıkama işlemi koltuğunuzda bulunan lekelere ve koltuk adetinize göre değişmektedir. Fakat ortalama olarak zaman vermek gerekirse 45 dakika ile 2.5 saat arası değişkenlik göstermektedir.

  1. KOLTUK YIKAMA İÇİN RANDEVU OLUŞTURACAĞIM NE ZAMAN ÖNCEDEN RANDEVUYU OLUŞTURUP, HABER VERMEM GEREKİR?

Koltuk yıkama işlemi yaptırmadan 2 ya da 3 saat önceden haber verdiğiniz takdirde personellerimiz 2 saat içerisinde yerinize gelerek koltuk yıkama işlemine başlamaktadırlar.

  1. KOLTUKLARIMI YIKATTIM KAÇ SAATTE KURUR?

Koltuklarınızı yıkattıktan 3 ile 12 saat arasında kuruma tamamen gerçekleşmektedir. Tabi ki bu süreye oda sıcaklığınız en büyük etkendir. Aksi bir durum olmadığı takdirde yukarıda belirttiğimiz sürede koltuklarınız kurumaktadır.

  1. KOLTUKLARIMI HANGİ SIKLIKLA YIKATMAM GEREKİR?

ICO koltuk yıkama olarak size tavsiyemiz sağlıklı bir ortamda yaşayabilmek için her 6 ayda bir koltuklarınızı yıkatmanız yönündedir.

  1. KOLTUK YIKAMA SIRASINDA HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANIYORSUNUZ?

Koltuk yıkama olarak kullandığımız tüm ürünler anti-bakteriyel, insan sağlığına zarar vermeyen, TSE damgalı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bitkisel ilaçlardır.

  1. KOLTUKLARIMDA KÖTÜ KOKU VE LEKELER BULUNMAKTADIR, BUNLARIN HEPSİ YIKAMA SONRASINDA KAYBOLUR MU?

Koltuk yıkama firmaları olarak kullandığımız ürünler sayesinde tüm lekelerinizi çıkarıyor ve kötü kokulardan arındırıyoruz. Yıkama bittiğinde sizleri kötü koku değil çok güzel bir parfüm kokusu karşılıyor.

  1. KOLTUKLARIMI SİZE YIKATTIM FAKAT MEMNUN KALMADIM NE YAPABİLİRİM?

Koltuklarımızı bize yıkattınız fakat memnun kalmadıysanız bizlere telefon ile ya da iletişim formu üzerinden ulaşarak şikâyetinizi iletiyorsunuz. Şikâyetinizin durumuna göre yeniden ücretsiz olarak evinize veya işyerinize ekip gönderilmektedir. Şikâyetiniz tekrardan devam ettiği zaman ücret iadesi gerçekleştiriyoruz. Başta da belirttiğimiz gibi bizim için Profesyonel koltuk yıkama firmaları olmamızda ki en önemli etken %100 Müşteri Memnuniyeti ile çalışıyor olmamızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanItalianRussianTurkish
× Hemen Bize Ulaşın?