Apartman Temizlik Hizmeti
Apartman Temizlik Hizmeti
3 Şubat 2017
Dış Cephe Ve Cam Temizliği Hizmeti
Dış Cephe Ve Cam Temizliği Hizmeti
3 Şubat 2019

Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte Hizmeti

     Yaşam alanlarınızın daha steril ve ferah olmasını için sağladığımız hizmettir. Dezenfektan mutlaka alkol içermelidir. Ortamı dezenfekte ederken toksit madde kullanmak zehirlenmelere yol açabilir, dezenfekte için kullanılan toksit maddelerde unutulmamalıdır ki sağlık bakanlığı onaylıdır.(çamaşır suyu vb.).

     Dezenfekte hizmetinde alkol kullanılmasının sebeplerinden biride ortamdan çabuk uzaklaşmasıdır. Alkol ortamı dezenfekte ettikten sonra havalandırma esnasında ortamdan hızlı uzaklaşır ve yaşam alanınız kullanıma hazır hale gelmiş olur. Alkol içeriği en az %70 olmalı ve içeriğin %2 si hidrojen peroksit içermelidir.

TEMİZLETTİR İLE DEZENFEKTE HİZMETİ

     -Temizlettir ailesi  sizlerin sağlığını önemser ve yaşam alanlarınızı dezenfekte ederken kullanılan ürünlere dikkat eder.

     -Firmamız sadece Alkol içeren dezenfektan kullanarak hizmet verir. Alkol içeriği olan ürüne  hidrojen peroksit eklenir ve  ulv cihazı ile uygulamasını yapılır.

Dezenfeksiyon

     Temizlettir.com olarak; cami, okul vb. dezenfeksiyonları gerçekleştirerek toplum sağlığının korunması noktasında kalıcı çözümler üretmekteyiz. Pandemi süresince yüzlerce mekan dezenfekte ederek toplum sağlığı için büyük yararlar sağlanmaktadır. Toplum sağlığının korunması günümüzde çok önemli bir hal almış, toplum sağlığını önemsemek hepimiz için değer kazanmıştır. Toplum sağlığı sağlanmadan bireysel sağlık sağlamak oldukça zor duruma gelmiştir.

     Dezenfeksiyon: Cansız maddeler üzerinde bulunan patojen mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasıdır. Patojen mikroorganizmaların yok edilmesi  ortamdaki hava kalitesini arttırarak zararlı mikroorganizmaları yok eder.

     İşlem Alkol içerikle gerçekleştirilmektedir. Alkol hem yüzeylerde iz yapmamakta hem de elektronik cihazlarınız için uygundur. Alkol içermeyen ürünler toksit zehirlenmelere yol açar. Uygulama sonrası ortam havalandırılmalıdır. Alkol uçucu bir madde olduğundan dolayı ortamdan kolayca uzaklaşır, ortam kullanıma hızlı bir şekilde hazır hale gelir.

     Dezenfekte işleminde en önemli olay tam koruma sağlamaktır. Mikrop , bakteri , virüs gibi sağlığımızı tehlikeye atacak durumlarda tam koruma sağlamak için sağlık bakanlığının önerdiği ürünlerin kullanmasına özen gösterilmelidir. Kullanılan ürünlerin toksit madde içermemesi ve ortamdan çabuk uzaklaşması önemli bir husustur.

     Bazı firmalar sağlık bakanlığı onaylı derken sizi aldatıyor olabilir. Sağlık bakanlığı bir çok ürünü onay verir. Önemli olan biosidal ruhsatı olan firma ve ürün kullanımı önem arz eder.

Dezenfekte hizmeti alırken nelere dikkat etmek gerekir.

-Örn: Sağlık bakanlığının onay verdiği çamaşır suyu ortama sıkılmamalıdır.

-Uzun süre koruma sağladığı söylenen ürünler kullanılmamalıdır, bu ürünler ortamda kalıcı olarak toksit madde barındırır.

-Biosidal ruhsatı olan işletmeler ve içerikler tercih edilmelidir.

-Hizmetini veren firmanın kurumsal olması önemlidir.

-Eline bir cihaz alarak dezenfekte hizmeti sunduğunu söyleyen kişiler yerine firmanın kurumsal olmasına dikkat edilmelidir  olası aksi durumda bir muhatap olması önemlidir.

Teklif Al
TürkçeEnglish
× Hemen Bize Ulaşın?