Hakkımızda

Bir metre iş yapmayı, bir kilometre söz vermeye değişmem. James Hovvell

Son Teknoloji

Yüksek teknoloji temizlik cihazlarımızla çağın trendlerine uygun temizlik anlayışını, çalıştığımız tüm alanlarda sergiliyoruz.

Güvenlik

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar kendi mekanlarımız gibi güvence altında tutuyor,tüm eşyalarınız için elemanlarımız ve firmamız olarak üst seviyede güvenlik önemleri alıyoruz

En İyi Teklif

Temizlettir firması olarak detaylı, kalıcı ve profesyonel temizlik anlayışını en makul fiyat teklifleriyle müşterilerimize sunma garantisi veriyoruz.

Zamanında Teslim

Tehauut ettiğimiz zaman içerinde işlerimizi teslim ediyor, yüksek temizlik standartlarıyla temizlenmiş mekanınızdan ayrılıyoruz :)
  • Temizlettir Dezenfekte Hizmeti

Biz Kimiz

Temizlik ve hijyen kavramlarını günümüz şartlarında global bir vizyon ile yorumlayan Temizlettir firması, yenilikçi ve güvenilir temizlik konusunda profesyonel ekibine güveniyor. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyetinin %100 olabileceği işler çıkartıyor, zamanında teslim ve tüm konularda müşteri isteklerini ön planda tutuyoruz.
2019 yılında Özdemir Grup Temizlik Ticaret Limited Şirketi olarak, Akasya Tower Residance da kurulduk. (Mersis No :0681057989300001 )- (Üsküdar/İSTANBUL vergi dairesi) Temizlettir markamız ile Özdemir Grup'a bağlı olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.


  • Temizllettir ile yüksek temizlik standartları.
  • %100 Müşteri memnuniyeti.
  • En iyi fiyat teklifi.
  • Yüksek teknoloji ile kalıcı temizlik.
  • Güvenebileceğiniz, profesyonel elemanlar.


Doğayı ve canlıları önemsiyoruz… Gelecek bizim için önemli.. Özdemir Group ‘ olarak doğayı koruma kuruluşları, sokak hayvanlarını koruma dernekleri, vb sivil toplum kuruluşlarına düzenli olarak yardımlar yapmaktayız.


35

İlçe


1250

Mekan


.
89

Proje


9

Yıllık Deneyim


.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanItalianRussianTurkish
× Hemen Bize Ulaşın?