Haşere İlaçlama ve Kemirgen İlaçlama Hizmeti

Haşere ilaçlama veya böcek ilaçlama hizmeti, Temizlettir firması olarak sizlere güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır. İstanbul temizlik şirketi denildiğinde ilk akla gelen firma olmak isteğimizle, en temiz ve en güvenli hizmeti sizlere sunmaktayız

Yaşam alanlarınızda ortaya çıkan böcekler için haşere ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. İnsan sağlığını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen böcekler özellikle yaz aylarında ortaya çıkarlar. Görsel olarak rahatsız edici olduğu kadar sağlığınızı da tehdit eden böcekler için İstanbul ofis temizlik şirketleri olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlar kullanıyoruz. Ayrıca bu böcekler birçok hastalığın taşıyıcılığını da yaptıklarından en kısa sürede haşere ilaçlama yaptırmanız gerekiyor.

Sıcak havalarla birlikte bit, pire, hamam böceği, tahtakurusu gibi böcekler ev veya iş yerlerinizde ortaya çıkmaya başlarlar. Bu sebeple yaz ayları gelmeden önce de böcek ilaçlama işlemi yaptırıp tedbirinizi alabilirsiniz. Tamamı uzman ekibimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı işlemlerle yaşam alanlarınızda böcek ilaçlama işlemi yapmak için hazır. Güvenilir ve sağlıklı hizmet almak için bizi arayın.

Haşere İlaçlama - Böcek İlaçlama Hizmeti
Haşere İlaçlama - Böcek İlaçlama Hizmeti

Haşere İlaçlama ve Kemirgen İlaçma Hizmeti

Haşere ilaçlama hizmetimiz sunulurken öncelikle böceğin türüne, ilaçlama yapılacak alana göre ilaçlar ve ilaçlama cihazları seçilir. Kullanılacak malzemeler belirlendikten sonra ilaçlama yapılacak olan alanda ilaçlama ekibi hariç kimse bulunmamalıdır. Uzman ekibimiz işlem sırasında maske ve eldiven kullanarak kendi sağlıklarını da tehdit edecek durumlardan korunurlar. Eğer evcil hayvanınız varsa böcek ilaçlama yapılacak ortamda onların da bulunmaması gerekir.

Bu işlem kesinlikle uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde zehirlenebilir ya da sağlığınızı tehlikeye sokabilirsiniz. İstanbul ofis temizlik şirketleri olarak bu konuda da uzman ekiplerimiz tecrübeleriyle ilaçlama işlemlerine devam ediyor. Haşere ilaçlama hizmetimiz için fiyat almak isterseniz ücretsiz ön keşif yapılarak fiyatlar belirlenmektedir. Kesin çözüm sunduğumuz böcek ilaçlama işlemimiz randevu aldığınız tarihte zamanında yapılır ve bekleme süresinden sonra ilaçlanan yere rahatlıkla girebilirsiniz. Haşerelerden tamamen kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlamadan Kaç Saat Sonra Eve Girilir?

İlaçlama denildiğinde insanların aklına hep günlerce ilaçlanan ortama girilemeyeceği gelir. Bizim haşere ilaçlama hizmetimiz, kullandığımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve uzman ekibimiz sayesinde çok daha kısa sürelerde yaşam alanınıza geri dönebilmenizi sağlıyor. Böcek ilaçlama yapılırken ilaçlanacak ortamda yalnızca ilaçlama ekibi bulunabilir ve ekibimiz de zehirlenme tehlikesine karşı maske ile çalışır. Bu sebeple ilaçlama yapılırken sizler o ortamda bulunamazsınız.

İlaçlama türleri kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olarak üçe ayrılır. Jel ilaçlama yapıldığında sağlık tehdidi en azdır, fakat jel ilaçlama diğer türlere göre daha az etkilidir. Jel ilaçlama yapılan ortama herhangi bir bekleme süresi olmadan girebilirsiniz. Kokusuz ilaçlama yapılıyorsa ilaçlamadan sonra 1-2 saat boyunca ortam camlar ve kapılar kapalı olarak bekletilir. Sonrasında içeri girip kapı ve camları açarak 1 saat havalandırmanız gerekmektedir.

En etkili ilaçlama yöntemi kokulu ilaçlamadır ve böcek ilaçlama işleminden sonra 2-4 saat ilaçlama yapılan alana girilmemelidir. Sonrasında yine ortam 1 saat havalandırılıp kullanılabilir. Böcek ilaçlama için güvenilir ve kesin sonuç almak istiyorsanız Temizlettir tam da aradığınız adres.

Haşere İlaçlama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Haşere ilaçlama için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Haşere ilaçlama ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Bu değişikilik gösterse de ortalama 2 ile 4 saat arası bir süre sonrasında ev, ofis alanları kullanılabilir.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Haşere ilaçlama hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Haşere & Böcek İlaçlama

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile yaşam alanınız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp