Dezenfekte Hizmeti
3 Şubat 2017
İnşaat Sonrası Temizlik

Evlerde, Ofislerde yapılan tadilat çalışmaları oldukça zor anlar yaşatmaktadır. Özellikle eşyalı evlerin inşaat ve tadilat zamanları çekilmez bir hal almakta ev sahipleri tadilat sonrası temizlik aşamasında oldukça zorlanmaktadır. İşte bu aşamada sizlere tadilat sonrası temizlik üzerine iddealı ve garantili temizlik hizmeti veriyoruz. İnşaat ve tadilat sonrasında evlerinizin veya ofisinizin temizlenmesi, toz ve mikroplardan arındırılarak hijyenik bir ortam olabilmesi için uzman personel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik ve tadilat sonrası temizlik olarak iki türde yapılmaktadır. Bunlar kaba temizlik ve ince temizliktir. Açıklamamız gerekirse kaba temizlikte inşaat sonrası kalan malzemelerin ve tozların temizlenmesi evinizden veya ofisinizden dışarıya taşınmasıdır. İnce temizlikte ise inşaat görmüş alanların kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde oldukça fazla referansı bulunan Temizlettir bu alanda yüzlerce müşterisinden toplamış olduğu referansları ile göz doldurmaktadır. Taşınma öncesi temizlikte, sizlerin yorulmadan, güvenle ev ve işyerlerinize taşınmanızı garanti ediyoruz.

Taşınma sonrası oluşan kirliliği kısa sürede titizlikle temizleyip evinizi ve işyerinizi kullanılır hale getiriyoruz. Kullanılan tüm temizlik malzemeleri, firmamız tarafından karşılanmakta olup, kimyasal ürünlerin MSDS raporları tarafımızda mevcuttur. Temizlettir Firması olarak aşağıdaki maddeleri uyguluyoruz.

Taşınma Sonrası Temizlik ✔ Zemin temizlenir. ✔ Odalar ve oda kapıları silinir. ✔ Mutfak duvarları, kapıları, dolap yüzeyleri ve içi temizlenir. ✔ Eşyaların tozu alınır. ✔ Banyo ve tuvalet temizliği yapılır.

Teklif Al
TürkçeEnglish
× Hemen Bize Ulaşın?