Villa Dış Cephe Temizliği

Villa dış cephe temizliği hizmetimiz ile evinizin yapısına ve camlarına zarar vermeden temizleme işlemi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul temizlik şirketi olan Temizlettir’in profesyonel ekibimiz gerekli güvenlik önlemlerini alarak, titizlikle çalışmaktadır.

Villa Dış Cephe Temizliği
Villa Dış Cephe Temizliği

Villa Dış Cephe Temizliği

Villalar, büyük ve şık görünümlü evlerdir. Dış cephelerinde ahşap, poliüretan, PVC ya da baskılı mantolama gibi kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler hem estetik bir görüntü hem de evi sıcak tutacak yalıtım sistemi sağlar. Ses yalıtımı da dış cephe ile korunur. Villalarda aynı zamanda evin içini daha ferah göstermek ve bahçeyle bütün bir görünüm sağlamak için büyük cam ve pencereler tercih edilir.

Dış cephe malzemesinin korunması için özenli bir temizleme işlemi yapılmalıdır. Ahşap ya da farklı yapıdan oluşan villalarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yüksek ve çok sayıdaki cam, pencerelerin temizliğini de sağlamaktayız

Villalarda Dış Cephe Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Uzman ekibimiz ile birlikte personelimiz ve eviniz için tüm güvenlik önlemlerini alarak çalışmaktayız. Villanızın dış cephesindeki kaplama ve camlar hassas yapıdaki malzemelerle dizayn edilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda cephe malzemesinin zarar görmemesi, camların çizilmemesi, lekelenmemesi için doğru ürünler kullanılarak temizleme yapılması önemlidir. Firmamız kaliteli ve leke çıkarma oranı yüksek temizlik malzemelerini tercih etmektedir.

Her dış cephe temizliğinde aynı temizlik ürünleri kullanılmaz. Mesela ahşap yapıdaki kaplama için kimyasal oranı yüksek ürünler doğru değildir. Renk ve dokuda bozulmalara neden olabilir. PVC kaplamaların ise mikro fiber içerikli bezlerle temizlenmesi gerekir. Villa temizliği için ekibimiz en uygun malzemeleri seçmektedir.

Villa Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Dış cephe temizliği için alanında profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. Rahatsız olduğunuz leke, kir, eskime görüntüsünden doğru temizlik yöntemiyle kurtulabilirsiniz. Kendi uygulayacağınız ya da bilgisi olmayan bir firmanın uygulayacağı temizlik, dış cephe malzemesinin renginde solma, aşınma gibi sorunlara neden olabilir.

Dış cephe villa temizliği hizmetimizde ekibimiz gerekli iş güvenliği önlemlerini aldıktan sonra ilk olarak kolay çıkabilecek kir ve lekeleri su ile temizler. Ardından dış cephe malzemesinin türüne göre uygun olan temizlik malzemesi ile cephenin tamamını yıkar. Detaylı bir durulama ve kurulama işlemi ile temizlik tamamlanır.

Villa Cam Temizliği

Firmamız bünyesinde plaza, yüksek bina, villa dış cephe ve cam temizliği gibi hizmetler vermekteyiz. Villa dış cephe temizliği yapılırken talebinize göre camlar da temizlenebilir. Evin hem içinde hem de dışında temiz bir cam görüntüsüne sahip olmak için bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Temizlik az bulutlu havalarda yapılmalıdır. Güneşin fazla olduğu vakitlerde dış cephe camlarında lekeler oluşabilir. Rüzgârlı günlerde ise çalışan personelin iş güvenliği tehlikeye girer.

Profesyonel ekibimiz cam temizliğinde cama zarar vermeyecek, leke ve çizik bırakmayacak malzemeler kullanmaktadır. Mikro fiber bezler, cam jiletleri, kazıyıcı ve sökücüler, leke çıkarıcılar, yüzey temizleyiciler ve parlatıcılar malzemelerden bazılarıdır. Profesyonel villa temizliği ve diğer hizmetlerimiz için temizlik firmamızı tercih edebilirsiniz.

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Villa Dış Cephe Temizliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Villa temizliği için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Villa temizliği ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Villa temizliği hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Villa Dış Cephe Temizliği

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile villanız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp