Apartman Temizliği

Apartman temizliği oldukça önemli konulardan biridir. Yaşam alanlarımızın yanı başının kirli olması hiç hoş olmaz. İstanbul temizlik şirtketi olarak Temizlettir.com, size en doğru temizlik hizmetini sağlayacaktır.

Bu temizliği hizmetimiz sayesinde apartmanlarınız pırıl pırıl olacak. Evlerinizin temiz olmasına çok özen gösterirken bazı durumlarda apartman temizliğine vakit ayıramıyor olabilirsiniz ya da büyük apartmanlarda oturduğunuz için sizler için zulme dönüşmüş olabilir. Tüm bu sorunların üstesinden profesyonel apartman temizliği ekibimizle geliyoruz

Apartman Temizliği Hizmeti
Apartman Temizliği Hizmeti

Apartmanlar günümüz koşullarında eskisinden daha fazla daireden oluşuyor. Daha fazla insan, apartmanların daha hızlı kirlenmesi anlamına geliyor. İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan Temizlettir, apartmanları temizleme konusunda da profesyonel ekibiyle sizlere hizmet sunuyoruz. Abartmanızdaki zemin türüne göre seçilen deterjanlarla işlem yaparak periyodik olarak sunduğumuz, apartman temizliği hizmetimiz sayesinde sizlere daha sağlıklı ortamlar sağlamaktayız.

Bu hizmetimizde üst kattan başlayarak alt kata kadar sırasıyla tüm alanları -özellikle asansörleri- temizliyoruz. Temizlik esnasında sağlığa zararlı olmayan alkol içerikli maddelerle dezenfeksiyon işlemi de yapıyoruz. Yaşam alanlarınızın temiz olduğundan emin olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Apartman Temizliği Neden Önemli?

Evlerin kapısı apartmana açıldığında, apartmandaki kirlerin eve girmemesi için apartman temizliği çok önemlidir. Ayrıca apartmanlar temizlenmedikçe böceklere ve kemirgenlere yuva haline gelebileceğinden sağlığınızı da tehdit edebilir. Bu gibi durumlarda apartman temizliği olmazsa olmazdır. Bu hizmetimiz sayesinde hem böceklenmelerden kurtulabilir hem de sokak hayvanlarının apartmanınıza verebileceği olası zararlardan da kurtulmuş olursunuz.

Öyle ki apartman kapınız açık kalmışsa herhangi bir kedi ya da köpek tuvaletini yapabilir ve orası temizlenmezse diğer hayvanlar için de işaretlenmiş bir tuvalet alanı haline gelir. Eğer periyodik olarak apartman temizliğinizi yaptırırsanız bu sorunlarla karşılaşmaz, daha hijyenik bir binada yaşıyor olursunuz.

Temizlik malzemesi kullanımında ise apartmanlar için iki ayrı malzeme kullanılması gerekmektedir. Çünkü yüzeylerde kullanılan temizlik malzemesi, ellerin temas ettiği yerlerde de kullanılamaz. Yer temizliği ile elle temas edilen yüzeylerin temizlik malzemeleri mutlaka farklı olmalıdır. En doğru apartman temizliği hizmetini almak için İstanbul ofis temizlik şirketleri telefonlarınızı bekliyor. Profesyonel, eğitimlerini tamamlamış ve güler yüzlü ekibimiz apartmanlarınızı temizlemeye hazır.

 • Apartmanın büyüklüğüne göre personel ayarlanır
 • Ekip şefi planlamasını yapar ve temizliğe başlanır
 • Camların silinir. (Camlar iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almış personelimiz tarafından silinir.)
 • Trabzanlar ve korkuluklar temizlenir.
 • En çok kullanılan asansörün içi ve dışı temizlenir.
 • Duvarların temizlenir ve lekeler buhar makinesi ile çıkarılır
 • Lambaların temizlenir.
 • Apartman kapısı temizlenir.
 • Merdiven temizliği yapılır.
 • Apartman zemini, zemin yıkama makinesi ile yıkanır.

Apartman Temizliği Fiyatı Ne Kadar?

Apartman temizlik hizmetinin ne kadar sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü bu hizmetimiz apartmanların kat sayısı, genişliği, asansör sayısı gibi kriterlere göre farklılık göstermektedir. Daha az katlı binalar için daha az personel ve temizleme malzemsi gerekeceğinden; fiyatlar daire başına daha uygun olmaktadır. Ancak residence gibi çok katlı binalarda hem alan fazlalığından hem de daha sık temizleme işlemi gerektirdiğinden fiyatlar daha farklı olmaktadır.

Talep edilen personel sayısı da bu fiyatları etkiliyor. Ancak temizlik hizmetinin ücretini tüm daireler ortak ödedikleri için bütçenize yük olmayan bir hizmet almış oluyorsunuz. Ayrıca sağlığınız söz konusu olduğunda harcamadan kaçmayacağınız ancak kesin temizlik sonucuna ulaşacağınız adres bizleriz.  

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Apartman Temizliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Apartman temizliği için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Bu hizmetmiz ile ilgili fiyatlarımızı;

 • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Apartman temizliği almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Apartman Temizliği

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile apartmanınız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp