Hakkımızda

Temizlik şirketi denildiğinde aklınıza gelen ilk firma olmayı hedefleyen, temizlik ve hijyen kavramlarını günümüz şartlarında global bir vizyon ile yorumlayan Temizlettir firması, yenilikçi ve güvenilir temizlik konusunda profesyonel ekibine güveniyor. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyetinin %100 olabileceği işler çıkartıyor, zamanında teslim ve tüm konularda müşteri isteklerini ön planda tutuyoruz. 2019 yılında Özdemir Grup Temizlik Ticaret Limited Şirketi olarak, Akasya Tower Residance da kurulduk. Temizlettir markamız ile Özdemir Grup'a bağlı olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Doğayı ve canlıları önemsiyoruz… Gelecek bizim için önemli.. Özdemir Group ‘ olarak doğayı koruma kuruluşları, sokak hayvanlarını koruma dernekleri, vb sivil toplum kuruluşlarına düzenli olarak yardımlar yapmaktayız.

Temizlik Şirketi - Temizlettir.com
Temizlik Şirketi - Temizlettir.com
En İyi Teklf - Zamanında Teslim

Temizlettir.com

Temizlettir firması olarak detaylı, kalıcı ve profesyonel temizlik anlayışını en makul fiyat teklifleriyle müşterilerimize sunma garantisi veriyoruz.

Tehauut ettiğimiz zaman içerinde işlerimizi teslim ediyor, yüksek temizlik standartlarıyla temizlenmiş mekanınızdan ayrılıyoruz :)

Son Teknoloji - %100 Güvenli

Temizlettir.com

Yüksek teknoloji temizlik cihazlarımızla çağın trendlerine uygun temizlik anlayışını, çalıştığımız tüm alanlarda sergiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar kendi mekanlarımız gibi güvence altında tutuyor,tüm eşyalarınız için elemanlarımız ve firmamız olarak üst seviyede güvenlik önemleri alıyoruz

Ofis Temizliği

Temizlik Şirketi Temizlletir

Temizlik şirketleri arasında en uygun fiyatlı ve en güvenilir olmakla birlikte açıldığımız günden bugüne 240’dan fazla ev, 190’dan fazla iş yeri ve 5000’den fazla mutlu müşterimiz oldu.

Hedefimiz 100 Bin!

0
+
Ev
0
+
İş Yeri
0
+
Mutlu Müşteri
Sıkça Sorulan Sorular

Temizlettir.com İle İligili Merak Edilen Sorular

İstanbul temizlik şirketleri arasından Temizlettir’i seçmenizin en büyük sebeplerinden ilki profesyonel çalışma ekibimiz, en uygun fiyat teklifimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan dolayı bizi tercih etmelisiniz.

Tabi ki güvenebilirsiniz. Çalışanlarımız sizin memnun olmanız için en iyi hizmeti vermeye çalışırken, hali hazırdaki binlerce müşterimiz ile hiç bir sorun yaşamamış kişilerden oluşmaktadır.

Ev temizliği olsun ya da ofis temizliği olsun büyüklüğe göre sürede de değişiklikler gösterebilmektedir. Tüm alanlar tertemiz olduğuna emin olana kadar çalışma ekibimiz oradan ayrılamacaktır. 

Dilerseniz 0216 970 06 12 numaralı sabit hattımızdan bizi arayabilir ya da 0531 897 94 98 numaramıza Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunların haricinde [email protected] adresine de mail atarak bilgi alabilirsiniz.  

Evet. Temizlettir markamız, Özdemir Grup’a bağlı olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

WhatsApp