Zemin Temizleme Hizmeti

Zemin temizleme hizmeti, inşaatlar, AVM ve hastaneler, iş yerleri, bankalar ve ofisler gibi toplu kullanım alanlarda sıklıkla yapılmaktadır. Bu tür mekanlara giren ve çıkan insan sayısı fazla olduğu için zeminlerinin kirlenme ve aşınma ihtimali de oldukça fazladır. Zeminin kirli olması ve zamanında temizlenmemesi, bir takım olumsuzlukları da beraberinde getirir. Diğer yönden düşünecek olursak müşterinin girdiği bir mağaza, banka veya ofis zeminin kirli ve yıpranmış durması, gelen üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Bu etki de mağazanızda daha kısa süre durmasına yol açabilir. 

Kötü görüntünün yanı sıra zeminlerde yer edinen bakteri ve mikroplar, bireylerin sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bundan dolayı, insanların fazla olduğu alanlardaki zeminlerin sürekli temiz olması şarttır. Zemin temizliğinden başarılı bir sonuç alabilmek için alanında profesyonel şekilde hizmet sunan bir Temizlettir.com, bu konuda size yardımcı olur.

Zemin Temizleme Hizmeti
Zemin Temizleme Hizmeti

Zemin Temizliği Nasıl Yapılır?

Zemin temizleme işlemi, detaylı ve profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir. Zemin çeşitleri farklılık gösterdiği için zemin temizlemede kullanılan cihaz ve ekipmanlar da farklılık gösterir. Parke zeminin temizliği, mermer zeminin temizliği, taş zeminin temizliği, PVC temizliği gibi isimlerle adlandırılan zemin temizlik hizmeti, işin ehli personellerle yapılmalıdır.

Birçok yüzeye temizlikten sonra cilalama işlemi de gerekir. Mermer ve farklı zeminlerde cilalama işlemine ihtiyaç duyulur. Tüm bunların yanı sıra ev, ofis, villa gibi mekanlar için de zemin temizlik hizmeti sunan firmamız, alanında uzmandır. İhtiyaç halinde farklı sektörlerin zeminlerinin temizliğini yapan Temizlettir.com, temizleme ve cilalama işlemlerini titizlikle yapar. 

Sert Zemin Temizleme Yapalabilen Alanlar

  • Otopark Temizliği
  • Avm Temizliği
  • Hastane Temizliği
  • Otel Temizliği
  • Zemin Cilalama
  • Bankalar

gibi alanlarda bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetin belirli aralıklarla yapılaması durumunda özellikle sert zeminlerin ilk günkü gibi parlak ve güzel durmasına yol açarken, hijyenik bir ortam sunar.

Zemin Temizleme Hizmeti Güvenli midir?

Zemin temizliğinin uygun koşullarda yapılması hem temizliğin kalıcı olması hem de hizmetten memnun kalmanızı sağlar. Firmamızdan aldığınız zemin temizleme hizmeti, zeminlerin parlamasına ve ortamdaki kötü kokuların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu işlemi, firmamızın uzman kadrosu titizlikle sunmaktadır.

Son teknoloji cihazlar ve moplar yardımıyla köpükleme, durulama ve gerekirse cilalama işlemleri sırasıyla uygulanır. Mekânın büyüklüğüne göre uygulama süresi değişen hizmetimiz, birçok kurum ve sektör tarafından tercih edilmektedir. Tertemiz zeminlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, firmamızı tercih etmenizdir. Daha sonra gerçekleşen tüm işlemler, firmamızın uzmanlığı dahilinde gerçekleşir. Bundan dolayı işlem süresince herhangi bir sıkıntı yaşamadan zemininizdeki değişimin farkına varabilirsiniz

Zemin Temizleme Hizmeti Fiyatları

Ev, ofis ve iş yerlerinin zeminleri ile AVM, fabrika veya hastanelerin zeminleri arasında fark vardır. Bu mekanların zemin temizleme, mekânın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Temizleme esnasında kullanılan malzeme boyutları ve cihaz kapasitesi değişeceğinden dolayı, her zemin için farklı işlemler uygulanmaktadır. Uygulanan bu işlemlere göre fiyat belirlendikten sonra detaylı fiyat bilgisi sizinle paylaşılır. 

Temizlettir bünyesinde kullanılan cihazlar, zamandan tasarruf etmenizi sağlarken işletmenizin ihtiyaç duyduğu temizlik de bu cihazlar ile mümkün olur. Zemininizin malzemesine takılmadan her türlü zeminin temizlik işlemini uzmanlıkla gerçekleştiren firmamızı ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda iletişime geçmeniz halinde ihtiyaç kadar personel ve cihaz adresinize yönlendirilmektedir. Ücretsiz keşif yaptırmak isterseniz buradan talepte bulunabilir,sağ alt tarafta bulunan WhatsApp ikonu üzerinden bize yazabilir veya sol alt kısımda bulunan “Telefon” simgesini tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Zemin Temizleme Hizmeti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Avm, hastane, otel, banka gibi yerlere yapılan bu temizleme hizmeti için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra Temizlettir’i seçmenizin bir diğer sebebi ise son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği var, unutmayın.

Zemin temizleme ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp uygulaması ile de bizimle iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Sert zemin temizleme hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Zemin Temizleme

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile zemininiz en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp