Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Buharlı koltuk yıkama hizmeti özel makineler kullanılarak yapılmaktadır. İstanbul temizlik şirketi denilince akla il gelen firma olmayı misyon edinmiş Temizlettir, sizlere en güvenilir ve profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermektedir. 

İstanbul ofis temizlik şirketleri arasında olan Temizllettir, bu hizmetini sizlerin yaşam alanları için en iyi çözümleri sunuyor. Koltuklar en sık kullandığımız eşyalardır ve kumaş özelliklerine göre kolay kirlenebilirler. Yemek yerken dökülen yağ, salça lekeleri olabileceği gibi evcil hayvan besliyorsanız onlarında koku bırakmak amaçlı yaptığı işaretlemeler de koltuklarınıza zarar verir. Herkes koltuklarını evde silerek temizleyebileceğini düşünür, fakat yüzeysel lekeler hariç koltuğunuzun derinlerine inmiş lekeler için profesyonel koltuk yıkama hizmetimiz bulunuyor.

Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Nedir?

Koltuklarınız artık kirlendi veya koku yapmaya mı başladı? Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz ile hemen bu sorununuzu çözüyoruz. Koltuk temizleme yöntemleri arasında en sağlıklı yöntem olan buharlı temizleme hem hızlı hem de sağlıklı olması açısından avantaj sunuyor. Sizler evde deterjanlarla veya sabunlarla yıkadığınız koltuklarınızı temizlendi sanırken lekeler daha da derinlere yerleşerek koku yapmaya başlayacaktır.

Profesyonel ekibimiz, buharlı temizleme makinelerimizle koltuklarınızın bulunduğu adrese gelerek sizlere hizmet verirler. İlk olarak koltuklarınız tozlardan arındırılmak için yüksek emiş gücü olan süpürgeler ile vakumlanarak temizlenir. Sonra buharlanarak bakteri ve mite temizliği sağlanır. Buhar makinesi yeterli ısıya ulaştığında buharla temizleme işlemine başlanır ve sonrasına emiş gücü yüksek makinelerle durulama yapılır.

Yumuşatılan kir ve lekeler için koltuk yıkama başlığı makineye takılır ve temizleme işlemine devam edilir. Tüm işlemlere rağmen hala çıkmayan lekeler varsa leke çıkarıcılar kullanılarak son temizliği yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. İstanbul ofis temizlik hizmetleri buharlı temizlik konusunda da sizlere profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

Bu işlem buharlı olduğu için lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Ayrıca kimyasal kullanmadan yapılan bu işlemde buhar makinesi 150-170 derece arasında ısıya sahip buhar üretir. Buhar sayesinde kanserojen madde kullanmadan koltuklarınızın temizliği yapılır. Buharlı koltuk temizleme konusunda tecrübeli ekibimiz koltuklarınızı yerinde temizleyerek size pratik ve profesyonel hizmet sunar. Koltuklarınızın parçalarını taşımak yerine sizlerin yaşam alanına buhar makinelerimizi getirerek hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Siz de koltuklarınızı yıkatmak istiyorsanız bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkama Koltuklara Zarar Verir Mi?

Koltuk yıkama yaptırmak istiyorsunuz, fakat koltuklarınızın zarar görmesinden korkuyorsanız hiç endişe etmeyin. Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz sırasında koltuklarınıza zarar verebilecek hiçbir kimyasal kullanılmaz. Ayrıca kullanılan buharlı makine başlıkları da koltuğunuzun hassasiyetine göre seçilir. Böylece koltuklarınız asla zarar görmez.

Öyle ki koltuklarınızı evde kendiniz temizlemeye kalkarsanız koltuklarınızın kullanım ömrünü azaltmış olursunuz. Profesyonel ekiplerimiz temizleme sırasında koltuklarınıza zarar vermezler. Hatta koltuklarınıza düzenli şekilde buharlı temizleme yaptırırsanız, koltuklarınızın kullanım ömrü uzar ve daha memnun kalırsınız. İstanbul ofis temizlik hizmetleri olarak koltuk yıkama hizmeti  koltuklarınızın zarar görmemesi bizim için önemlidir. Tüm hizmetlerimiz de olduğu gibi bu hizmetimizde de garantili ve kesin çözümler için bizi aramadan karar vermeyin.

Buharlı Koltuk Yıkama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Koltuk yıkama işlemi kirin boyutu ve koltuk sayısına göre değişiklik gösterir. Kabaca bir süre vermek gerekirse ortalama 3-4 saat arası değişkenlik göstermektedir.

Koltuk yıkama işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size uygun bir gün ayarlarnır.

Koltuklarınızı yıkattıktan sonra ortlama 8-12 saat arasında kuruma tamamlanır.

Not: Kuruma süresinde oda sıcaklığınız en büyük etkendir. 

Temizlettir firması olarak size tavsiyemiz sağlıklı bir ortamda yaşayabilmek için ortalma 5-6 ayda bir koltuklarınızı yıkatmanız yönündedir.

Buharlı koltuk yıkama hizmeti için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Buharlı koltuk yıkama hizmeti ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Buharlı koltuk yıkama hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile koltuklarınız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp