Referanslarımız

İstanbul temizlik şirketleri arasında en uygun ve en kaliteli hizmeti veren Temizlettir.com firması olarak 250'den fazla kurumsal firma ve binlerce mutlu müşteriye ulaşmanın haklı gurunu yaşamaktayız. Ofis temizliği, ev temizliği, dış cephe cam temizliği, haşere ilaçlama gibi pek çok alanda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz gün sonunda tebessümle memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Burada da tüm hepsi olmasa da bazı refaranslarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz.

KFC logo
cagri market logo
manta denizcilik logo
tatil dukkani
is holding
rivelli
smartir
Çayırova Belediyesi
En İyi Teklf - Zamanında Teslim

Temizlettir.com

Temizlettir firması olarak detaylı, kalıcı ve profesyonel temizlik anlayışını en makul fiyat teklifleriyle müşterilerimize sunma garantisi veriyoruz.

Tehauut ettiğimiz zaman içerinde işlerimizi teslim ediyor, yüksek temizlik standartlarıyla temizlenmiş mekanınızdan ayrılıyoruz :)

Son Teknoloji - %100 Güvenli

Temizlettir.com

Yüksek teknoloji temizlik cihazlarımızla çağın trendlerine uygun temizlik anlayışını, çalıştığımız tüm alanlarda sergiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlar kendi mekanlarımız gibi güvence altında tutuyor,tüm eşyalarınız için elemanlarımız ve firmamız olarak üst seviyede güvenlik önemleri alıyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlettir.com İle İligili Merak Edilen Sorular

İstanbul temizlik şirketleri arasından Temizlettir’i seçmenizin en büyük sebeplerinden ilki profesyonel çalışma ekibimiz, en uygun fiyat teklifimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan dolayı bizi tercih etmelisiniz.

Tabi ki güvenebilirsiniz. Çalışanlarımız sizin memnun olmanız için en iyi hizmeti vermeye çalışırken, hali hazırdaki binlerce müşterimiz ile hiç bir sorun yaşamamış kişilerden oluşmaktadır.

Ev temizliği olsun ya da ofis temizliği olsun büyüklüğe göre sürede de değişiklikler gösterebilmektedir. Tüm alanlar tertemiz olduğuna emin olana kadar çalışma ekibimiz oradan ayrılamacaktır. 

Dilerseniz 0216 970 06 12 numaralı sabit hattımızdan bizi arayabilir ya da 0531 897 94 98 numaramıza Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunların haricinde [email protected] adresine de mail atarak bilgi alabilirsiniz.  

Evet. Temizlettir markamız, Özdemir Grup’a bağlı olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

WhatsApp