Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği genellikle yüksek binalarda ve plazalarda tercih edilmektedir. İstanbul temizlik şirketi olan Temizlettir firmamız en özverili ve kaliteli şekilde bu hizmeti sağlamaktadır.

Bazı firmalar cam temizliğine çok fazla önem vermez aslında bu doğru bir davranış değildir. Plazalarda çalışan kişileri düşünürsek neredeyse 8-9 saat durmaksınız kapalı bir alanda çalışıyorlar ve dışarı ile bazen tek bağlantıları “cam” olabiliyor. Kirli bir cam insanların isteklerini azaltabilen ve performansını etkileyebilen bir etken olmaktadır. Diğer taraftan sizinle iş yapacak müşteri veya diğer firmalar, şirketinize geldiklerinde ilk gördükleri alan bu camlardır. İyi bir izlenim  için temizlik her zaman önemlidir. 

 

Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Dış cephe cam temizliği hizmeti verirken öncelikle iş güvenliğine dikkat etmekteyiz. Genellikle yüksek bina ve plazalar için uyguladığımız bu işlem riskli olabilir. Tüm risk ihtimallerini en aza indirerek personelimizi korumaya öncelik vermekteyiz.

Cam temizliği için bizimle iletişime geçtiğinizde işlemin uygulanacağı lokasyona gelerek gerekli analizleri yaparız. Camların kirlenme durumu, temizlik talep ettiğiniz alan, binanın vinç kurulumuna müsaitliği gibi kriterleri inceleriz. Bunun sebebi temizlik esnasında kullanacağımız malzemeleri belirlemektir. Cam sağlığını korumak için yılda en az iki kez temizletme işlemi yapmalısınız. Bu işlem için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekir.

Cam Temizliği Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Cam temizliği hizmeti fiyatlarımız binanın büyüklüğü ve cam oranına göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağımız ekipman, personel sayısı, temizlik ürünleri ve camların kirlilik durumu da ücretlendirme üzerinde etkili olacaktır.

İnşaat sonrası cam temizliği hizmetimiz biraz daha maliyetli olabilir. Çünkü kireç, boya gibi yapı malzemelerinin temizlenmesi daha zahmetli ve uzun bir işlemdir. Analiz için gelen ekibimizden fiyat bilgisi alabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer hizmetlerimizi de incelemenizi öneririz. 

Plaza Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Plazalar çok yüksek ve büyük yapılar olduğu için cam temizliği mutlaka alanında uzman kişilere yaptırılmalıdır. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınmaması can kaybına ve türlü zararlara neden olabilir. Plaza cam temizliği işlemini vinçler yardımıyla gerçekleştirmekteyiz. Bunun için binanın bulunduğu çevrenin vinç kurmaya uygun olması gerekir. Uzman ekibimiz vinç kurulumu esnasında ve sonrasında asansör sisteminin güvenliğini kontrol etmektedir.

Bu hizmetimizde camlara zarar vermeyecek yumuşak süngerli, en fazla 45 cm büyüklüğünde çek çekler kullanmaktayız. Kimyasal çözücü ve sökücü temizlik ürünleriyle camların temizliğini sağlamaktayız. Cam jiletleri, toz bırakmayacak mikro fiber bezler, kazıma gereçleri kullandığımız malzemeler arasındadır.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Temizlettir

Özellikle iş yerleri, şirketler, hastaneler için dış cephe cam temizliği işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Şirket prestijiniz için camların temiz bir görüntüye sahip olması önem arz eder. Dış cephe camları yağmur, rüzgâr, kar gibi doğa olaylarından dolayı kirlenebilir. Toz ve hayvan kalıntıları da camların pis gözükmesine neden olabilir.

Dışarıya karşı özenli bir profil çizmek için şirket camlarınızın temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Yüksek bina ve plazalarda cam temizliği hem titizlikle hem de dikkatli yapılmalıdır. Uzman bir ekiple çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel personel ekibimiz öncelikle kendi can güvenliğini koruma altına alacaktır. Ardından en uygun temizlik ürünlerini kullanarak camlarınızın temizliğini gerçekleştirecektir.

Temizlik hizmetleri arasında ofis temizliği ve dış cephe cam temizliği en çok rağbet gören hizmetlerimizdir. Bu sebeple bu alanlarda kendimizi oldukça geliştirdik diyebiliriz.  Eğer bizi tercih ederseniz kaliteli malzemeler ve ekipmanların dışında cam temizliği konusunda ileri seviye de yapılan bir temizlik ve  ne yaptığını bilen çalışanlarımızı göreceğinizden emin olabilirsiniz. 

Dış cephe cam temizliği, Temizlettir firmamızın profesyonel ve kaliteli vermiş olduğu hizmetlerden sadece birisidir. Bildiğiniz üzere gökdelen tipi yapıların dış cephe cam temizliği oldukça zordur. Bu tip yapıların temizliğinin yapılabilmesi için bir temizlik firmasının bu işi üstlenmesi gerekir. 

Ekibimiz bu konuda oldukça eğitimli olmakla beraber, genel olarak dış cephelerin temizliğinde ciddi anlamda uzmanlaşmışlardır. Bu gibi yapıların temizliği yapılırken yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır, bu sayede ciddi anlamda problem çıkmanın önüne geçmekteyiz.

Profesyonel ekibimizle düzenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizden ücretsiz keşif yaptırmak isterseniz iletişim kısmından veya WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz. 

Dış Cephe Cam Temizliği Uygulaması
Dış Cephe Cam Temizliği Uygulaması

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Dış cephe için cam temizliği hizmetini Temizlettir’i seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Cam temizliği ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Dış Cephe Cam temizliği hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Dış Cephe Cam Temizliği

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile apartmanınız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp