İnşaat /Tadilat /Taşınma Sonrası Temizlik
İnşaat /Tadilat /Taşınma Sonrası Temizlik
3 Şubat 2020

Ofis Temizligi

Ofis Temizligi

     Temizlettir İstanbul Ofis Temizliği Şirketleri, 2019’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti, ofis dış cephe cam temizlik hizmeti, ofis koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, İstanbul ofis dezenfeksiyonu işlemleri sağlamaktadır. 

     İstanbul Ofis Temizliği Şirketi, ofisinizin gelip durumuna bakalım. uygulanacak temizlik hizmet program ve sürelerini beraber saptayalım. Tüm Temizlik malzemeleri ve makineler tarafımıza aittir.

     Öncelikle ofisinizin ihtiyacı olan temizlik talebini beraber saptıyoruz. Ofisinize ait bir temizlik planı oluşturup bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Mesai öncesi veya sonrası, haftalık, günlük, saatlik gibi bir temizlik planı yapılır ve buna göre fiyat teklifi sunulur.

     Hizmetlerimiz neler ?

     -Ofis Camlarınızın Temizliği. Ofis yerlerinin süpürülmesi. Suya uygun zeminlerin yıkanması.  Wc, banyo gibi alanların temizliği. Ofisinizde halı, koltuk, perdelerinizin yıkanması. Elektronik cihazların uygun malzeme ile temizliği. Çöplerin alınması vb. gibi temizlik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ofis Temizliği İçerikleri

     Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofislerimizin Hijyeni Evlerimiz Kadar Önemli !

Ofislerimiz evlerimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz toplu yaşam alanlarımızdan biridir. Uzun çalışma saatleri boyunca çalıştığımız ve günümüzün uzun vakitleri ofisimizde geçer.

Teklif Al
TürkçeEnglish
× Hemen Bize Ulaşın?