Ofis Temizliği

Ofis temizliği mutlaka her zaman belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. İstanbul temizlik şirketi denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı amaçlayan Temizlettir, sizlere son derece güvenilir ve teknolojik çözümler sunmaktadır.

Günümüz koşullarında evinizden daha fazla vakit geçirdiğiniz ofisleriniz ne kadar temiz biliyor musunuz? Ofis temizliği hizmetimiz ile birlikte tozları sildiğimiz gibi bu soruyu kafalardan siliyoruz. Ofisleriniz de eviniz gibi düzenli vakit geçirdiğiniz, gününüzün büyük kısmında orada bulunduğunuz bir ortam olduğu için buranın temiz olması sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. Hele ki pandemi sonrası bu temizlik daha da önem kazanıyor. İşyeri temizliği denildiğinde akıllara yalnızca yerlerin süpürülüp silinmesi gelebilir. Temizlik şirketi olarak ofisinizdeki her detayı özenle temizliyoruz.

Bünyemizde bulunan tecrübeli ve konusunda uzman çalışanlarımızla, ofislerinizi periyodik olarak en yeni teknolojiyi kullanarak ve hijyenik ürünlerle temizliyoruz. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız temizlik sektöründe yıllardır tecrübe edinen ve işini iyi şekilde yaparken aynı zamanda iletişim konusunda da kendini geliştirmiş arkadaşlarımız olduğu için ofislerinizi rahatlıkla onlara emanet edebilirsiniz. İşyeri temizliği için profesyonel çözümler arıyorsanız mutlaka işlemleriniz için bize ulaşın.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği ya da İşyeri Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Ofisler bir çok insanın ortak bir şekilde çalıştığı ve doğal olarak kirlenmeye, bakteri üretmeye çok müsait yerler. Bu nedenle bu gibi yerlerin kesinlikle düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Temizlettir şirketi olarak, ofislerinizi ilk günkü gibi tertemiz hale getiriyor ve sizlere muazzam bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Şirket prensipleri gereğince ofis temizliği yapılırken yalnızca eğitimli personeller çalıştırıyoruz.

Ofis temizliği yapılırken en önemli konu çalışma saatleri dışında temizlik hizmetinin sunulmasıdır. Çalışma saatleri içerisinde yapılan temizlik hijyenik olmayacak ve işlerin aksamasına neden olacaktır. Ayrıca ofis temizlik işlemi sırasında kullanılacak malzemelerin önceden belirlenmesi çok önemlidir. Çünkü ofisinizdeki bilgisayar veya başka cihazlara zarar vermemek için temizlik maddelerinin seçilmesi gereklidir.

Ofisinizdeki camların temizliği, masaların temizliği, masa üzerinde bulunan eşyaların temizliği uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Eğer ofisinizdeki küçük detaylar atlanırsa oradaki temizlik tam olmamış demektir. Malzemeler seçildi, temizlik saati belirlendi, ofisiniz temizlendi ve artık hijyenik bir ortamda çalışabilirsiniz, ancak bu temiz ortamın devamlılığı için İstanbul ofis temizlik şirketleri arasında olan firmamızdan periyodik olarak temizlik hizmeti talep etmelisiniz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu bölümde ofis temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını vermek istiyoruz. Temizliğe başlanmadan önce planlama yapılır ve ilk adım çöp kutularının boşaltılması, ortalıkta bulunan çöplerin atılmasıdır. Daha sonra zeminler tozlardan arındırılır ve pis olan kısımlar temizlenir. Periyodik olarak cam silme zamanı gelmişse camların temizliği yapılır. Sonrasında ofis masalarında bulunan eşyaların detaylıca tozu alınır ve dolapların dış temizliği yapılır. Varsa ofislerde bulunan koltukların temizliği yapılır ve gerekliyse buharlı temizleme aleti kullanılır. Çalışanların en çok kullandığı telefon, klavye, mouse vb. aletler temizlenir. 

Ofis temizliği yapılırken canlı sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir kimyasal maddeyi asla kullanmıyoruz. Eğitimli personellerimiz kullanmış oldukları kimyasallardan tutun da, temizleme tekniklerine kadar bir çok konuda detaylı bilgi sahibidir. Hızlı bir şekilde ofisinizi temizler ve tertemiz bırakırlar.

Ofislerin düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir çünkü küçük bir alanda onlarca kişinin çalışması olası bir bulaşıcı hastalığın çok kolay bir şekilde yayılmasına ve insanları hasta etmesine neden olacaktır. Bu nedenle ofislerin en güçlü kimyasallarla düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Biz temizlettir olarak bu işi üstlenmekte ve sizlere temiz bir çevre bırakmak adına gayret etmekteyiz. 

Sıra, mutfak ve tuvaletlerin temizliğine geldiğinde buralar için özel temizlik maddeleri kullanılması gereklidir. En çok dikkat edilmesi gereken yerler mutfak ve tuvaletlerin temizliğidir. Son olarak da ofisin zemini gerekli temizlik malzemeleri ile silinerek temizlik sonlandırılır. Tüm bu işlemleri profesyonel bir ekibe yaptırmak istiyorsanız, adresiniz İstanbul ofis temizlik şirketleri arasında yer alan ve güvenen Temizlettir olamalıdır.

Ofis Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Ofis temizliği fiyatları, temizlik hizmeti alan firmalar tarafından en çok merak edilen konudur. Çok normal olarak alacakları hizmetin ne kadara mal olacağını bilmek isterler ama ne yazık ki standart bir ücret bulunmamaktadır. Temizlik fiyatları ofisin veya işyerinin büyüklüğüne, kirlilik durumuna, yapılacak temizliğin boyutuna göre farklılık göstermektedir. Örneğin bir firma buharlı koltuk temizleme hizmetini de almak isterken bir başka firma bu hizmetten yararlanmak istemez. Hal böyle olunca da fiyatlar farklılık göstermektedir. 

Siz de ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız bizi arayarabilir ve  öncesinde ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede ofis temizliğinizin ne kadar tutacağını öğrenebilirsiniz. 

Ofis Temizlik Şirketleri Arasından Neden Temizlettir?

Ofis temizlik şirketleri arasından neden Temizlettir’i seçmeliyim diye düşünüyorsanız hemen açıklamak isteriz. Öncelikle firmamız Özdemir Grup Temizlik LTD. ŞTİ.’nin bir kurumudur. Bu, şu demek oluyor Temizlettir kurumsal bir firmadır ve profesyonel anlamda temizlik hizmetleri sağlamaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir, siz gönül rahatlığı ile olmuş demeden önce arkadaşlarımız alandan ayrılmaz. Tüm bunların haricinde profesyonel temizlik hizmeti sağlamak için son teknoloji makineler, aletler, en kaliteli temizlik ürünleri kullanmak gerekmetedir ki Temizlettir’de bunları bulacaksınız. Son bir sebep ise en uygun temizlik ücretine sahip olan firmayız. Bu sebeplerden dolayı bizi seçebilirsiniz. 

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği hizmetimiz dışında fabrikaların temizliği konusunda da gerekli malzeme ve tecrübeli çalışanlara sahip olan temizlik şirketi olarak tüm temizlik işleri ile hizmetinizdeyiz. Fabrikalar çok fazla alan ve çalışana sahip oldukları için fabrikaların temizliği kesinlikle bu işte tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Ayrıca fabrikalarda temizlik yapacak olan çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış olması gereklidir. Bünyemizdeki çalışanlarımız tüm bu şartları taşımakla birlikte fabrika temizliği konusunda da oldukça yeterliler. Fabrika temizliği yapılırken fabrikanın sektörüne bağlı olarak büyük makineler veya geniş alanlar; makine yağlarının olduğu bölümler detaylıca incelenmeli ve buna göre temizlik malzemeleri seçilmelidir. Tüm temizlik hizmetleri için bize ulaşın.

Temizlettir Neden Güvenilir?

Temizlettir olarak onlarca yıldır bu işi yapmakla beraber en iddialı olduğumuz konu, eğitimli personellerimizdir. Personellerimiz işlerinde son derece ehil olmakla birlikte her anlamda profesyonel bir kalite sunabilecek niteliktedir. İnsan sağlığına zararsız kimyasallarla temizliğimizi yapar ve ardından sıfır bakterili bir çalışma alanı sunarız. Böylelikle hem eve hastalık götürmemek hem de kendiniz hasta olmama konusunda emin olursunuz. 

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Temizliği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İş yeri veya ofis temizliği için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Ofis temizliği ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Ofis temizliği istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisin.
2

Ofisin Temizlensin

Profesyonel çalışanlarımız ve son teknoloji ile ofisiniz tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp