Havuz Temizleme Hizmeti

Havuz temizleme hizmetimizde havuzunun ilk günkü gibi olacağından hiç şüpheniz olmasın. Yüzme havuz temizliği nasıl yapılır, neden Temizlettir’i seçmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz.

Havuz temizleme düşünüldüğünden daha zor olabilen ve sadece havuz temizleme motoru ile tüm kirleri sökemeyeceğiniz bir işlemdir. Bu hizmetimizde derz aralarından, havuz içi ve havuz dışı bölgeleri makine yardımıyla porfesyonel temizlik şirketi olan Temizlettir’e bırakmanızı öneririz. En uygun fiyata temizlik ve gün sonunda memnun olacağınız bir hizmet arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçmenizi öneririz. 

Havuz Temizleme Hizmeti
Havuz Temizleme Hizmeti

Havuz Temizleme Hizmeti

Profesyonel temizlik şirketi olarak havuz temizleme sıklıkla yapmış olduğumuz bir işlemdir. İster villanızın bahçesinde yer alan, ister yarı olimpik ister de olimpik olsun ilk günkü haline getirmekteyiz. Yaptığımız temizliğe güvenmeniz açınızdan Çayırova Belediyesi‘ne yakın zamanda yaptığımız yazmak isteriz. 

Havuzlar akan su olmadığı için ne yazık ki çok kısa süre içerisinde pislenebilir. Özellikle yanınıda ağaç vs varsa, havuzun ne kadar kısa süre içerisinde kirleneceğini tahmin bile edemeyebilirsiniz.  Bu bağlamda havuz temizleme himzeti sizlere ciddi bir şekilde yardımcı olabilir. Havuzlarınızı hiç değilse 3-4 ayda bir komple temizlemenizi öneririz.

Yüzme Havuzu Temizliği Nasıl Yapılır?

Yüzme havuzu temizliği nasıl yapılır sorusu oteller, spor salonları ve evinde havuz bulunan insanların sıklıkla merak ettiği konular arasındadır. Biz, Temizlettir firması olarak havuz temizliğine başlarken öncelikle kaliteli temizlik malzemeleri ile derz aralarını temizliyoruz. Tüm havuzun içerisinde yer alan derzler, kimyasallarla tertemiz hale getiriyoruz. Kimyasallar derzlere zarar vermediğini de belirtiriz. Bu işlemden sonra özel havuz temizleme robotu ile fayans temizleme işlemine başlıyoruz. Havuzun tüm içini tertemiz yaptıktan sonra sıra havuz kenarlarına gelmektedir. Burada ise yıllarca tecrübe edindiğimiz zemin temizleme hizmeti sayesinde pırıl pırıl yerlere sahip oluyorsunuz. 

Havuz temizliği detaylı ve kaba temizlik olarak ikiye ayırabiliriz. 

1- Kaba temizlikte ilk olarak suyun üzerinde duran ağaç yaprak vs gibi şeyleri temizleriz. 

2- Ardından, suya attığımız ilaç sayesinde suyu mikroplardan arındırırız. 

3- Özel aletimiz sayesinde havuz yüzeyini, yani zeminini de başarılı bir şekilde temizleriz.

4- Detaylı temizlikte ise, havuz tamamen boşaltılır,  havuz zemini temizlenir ardından havuz yanında bulunan filtrelerde güzel bir şekilde temizlenir.

5- Tüm bu işlemlerden sonra, havuza yeniden temiz su doldururuz.

6- Havuz artık tamamen temiz hale gelir.

Havuz Temizleme Fiyatları

Havuz temizliği için talep ettiğimiz fiyatlar tamamen değişkendir. Havuz temizleme hizmeti olarak birden fazla temizleme stili ve çok farklı temizlik ekipmanlarımız bulunmaktadır. Bu nedenle net bir temizlik fiyatı vermemiz mümkün değildir. Ayrıca havuzunuzun ne kadar büyük olduğunu bilmediğimiz için keşif yapmadan fiyat vermek doğru olmaz. Ancak sizlere ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti veriyoruz. Havuzunuza geliyor ve size fiyat veriyoruz. En uygun fiyatı verdiğimizden de emin olabilirsiniz.

Havuz Temizleme - Öncesi
Havuz Temizleme - Sonrası

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Temizleme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Havuz temizliği için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

Havuz temizliği ile ilgili fiyatlarımızı;

  • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Havuz temizleme hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

Havuz Temizliği

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile villanız en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp