İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz yapımı tamamlanan veya 0 olarak satın aldığınız evin firmamız tarafından temizlenmesidir. İstanbul temizlik şirketi olan Temizlettir’den güvenle bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmeti kesinlikle profesyonellik ve pratiklik gerektiren bir hizmettir. Hayır, ben kendi temizliğimi kendim yaparım diyorsanız; hangi alanlarda hangi temizlik malzemesinin kullanılacağını, temizliğe nereden başlayıp nerede bitireceğinizi biliyor olmalısınız. Unutmamalısınız ki bu temizlik zorlu ve zaman gerektiren bir süreçtir. Ayrıca inşaat sonrası birçok toz biriktiğinden sağlığınız için de temizliğini kendiniz yapmanız risklidir.

Bu sebeple işi uzmanlarına bırakmakta fayda var. Uzman ekibimiz inşaat sonrası temizlik yaparken ince detayları da unutmadan titizlikle işini yapıyor. Böylece hem yorulmamış hem de zamandan kazanmış oluyorsunuz. Temizlik konusunda en iyi malzemeleri kullanan profesyonel ekibimiz temizlik hizmeti konusunda da tecrübelerini sergiliyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik oldukça yorucu olan ve “kaba inşaat pisliği” olarak da adlandırılan tüm her şeyin temizlenmesi olarak özetleyebilriz. 

İnşaat temizliği hizmeti almadığınızda nelerle karşılaşacağınıza bir bakalım. Biten bir inşaattan sonra camlarda yapışmış etiketler, yerlerde harç kalıntıları, toz, silikon ve koruma bantları inşaat yapılan yeri kaplamış durumda olacak. Parke, ahşap yüzeylere, pimapenlere alçı veya beton lekeri ile karşılaşacaksınız. Bitmedi kalorifer peteklerinin içlerine birikmiş tozları da unutmayalım! Bu işleri tek başınıza yapmak epey zaman ve güç gerektiriyor. Bu yüzden Temizlettir olarak temizlik yaptırmak istediğinizde sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

İşinde uzman ekibimiz inşaat temizliğinden önce ilk olarak toz maskesi takarak sağlıklarını koruyorlar. Daha sonra da lastik eldivenlerini giyip pencerelerde bulunan yapışkan ve etiketleri temizleyerek işe başlıyorlar. Camlarda harç kalıntıları varsa ıslatılıp temizleniyor. İnşaat temizliğinde önemli olan şeylerden biri çok fazla toz olacağından kullanılan bezleri sık sık yıkamaktır. Banyo ve mutfak temizliği için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanılıyor. Kurumuş lekeler için kuru fırça kullanılıyor. Her yer lekelerden arındırıldığında detaylı bir süpürme işlemi gerçekleşiyor. Süpürme işleminden sonra da her yer güzelce silinerek temizlik bitiriliyor. Profesyonel bir temizlik hizmeti için mutlaka bizimle ile iletişime geçin.

İnşaat Temizliği Hizmetimiz

İnşaat sonrası temizlik hizmeti almak istiyorsunuz, fakat kiminle nasıl anlaşma yapacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Temizlik şirketiyle anlaşmak dışında temizlik hizmeti almak için başka bir seçenek de gündelikçi ev temizliği hizmeti veren kişilerle anlaşmaktır. Fakat bunun da zorlukları vardır. Temizlik malzemelerine, eve gelen kişinin yeme içme ihtiyacına ve ayrıca düzenli geliyorsa sigortasına kadar hepsi sizin cebinizden çıkacak. Bu da ekstra masraf anlamına geliyor. Diğer bir seçenek olan profesyonel temizlik hizmetleri sunan şirketlerle anlaşmak sizleri tüm bu ekstra masraflardan kurtarır.

Kendiniz için uygun olan temizlik şirketini seçerken tavsiyelerden faydalanabilirsiniz, ancak herkesin ihtiyaç duyduğu hizmet farklı olacağından; tavsiye üzerine anlaştığınız şirket beklentilerinizi karşılamayabilir. Anlaşacağınız firmanın profesyonel bir ekipten oluşmasına, kullandığı malzemelerin kalitesine ve sağlığa uygun oluşuna dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Biz ofis temizlik hizmetlerini sağlayan şirket olarak tüm bunları sizlere uygun bütçeler karşılığında sunuyoruz. Profesyonel temizlik için bizi aramadan karar vermeyin.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Temizlettir İstanbul temizlik şirketleri arasında yer alan en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Güvenle ve memnun olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Peki inşaat sonrası temizliği nasıl yapıyoruz? 

 • Ekip şefi tarafından bir plan çıkarılır ve temizliğe başlanır. 
 • Tüm çöp kalıntıları, kartonlar, büyük pislikler toplanır.
 • Odaların pencereleri silinir, doğramaların araları makine yardımıyla vakumlu olarak temizlenir. 
 • Silinebilir boya kullanılmışsa temizleme işlemi yapılır. 
 • Seramik veya fayanslar bol suyla yıkanır.
 • Avize ve ampuller silinir.
 • Kapılar detaylıca silinir.
 • Kalorifer petekleri silinir.
 • Zemin yıkanır, parke ise silinir.
 • Mutfak ve banyo dolapları detaylıca temizlenir.

Siz de ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilir veya sağ alt kısımda yer alan “WhatsApp” simgesini ya da sol alt kısımda yer alan “Telefon” simgesini tıklayarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat temizliği hizmeti için Temizlettir.com’u seçmenizin en büyük nedeni ilk olarak 100% müşteri memnuniyetine önem veren çalışma prensibimiz ve en uygun fiyatlı temizlik şirtketleri arasından yer almamızdan kaynaklanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra son çıkan temizlik ürünleri, işini özverili bir şekilde yapan profesyonel takım arkadaşları ve son teknoloji temizlik aletleri ile yapmamız sayılabilir. Bu kadar memnun müşterinin bir bildiği kesinlikli var, unutmayın.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile ilgili fiyatlarımızı;

 • 0531 897 94 98

numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir, aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

İnşaat sonrası temizlik hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geç.
2

İnşaat Sonrası Temizlik

Profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile eviniz veya ofisiniz en kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp