Hizmetlerimiz

Ofis temizliği, apartman/bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, buharlı koltuk yıkama gibi ve çok daha fazla hizmetimizi İstanbul Anadolu Yakası’ndaki tüm ilçelerimizde güvenli ve memnuniyet esaslı yapıyoruz.

İstanbul temizlik şirketleri arasına 2019 yılında katıldık, belki çok yeni diye düşünebilirsiniz ancak  kaliteli ekibimiz, son teknoloji ürün ve makinalarımız ile en uygun fiyatı siz müşterilerimize sunmak için geç bile kaldık.

Kurumsal temizlik şirketi olarak Temizlettir ile hangi hizmeti alırsanız alın günün sonunda tertemiz bir yaşam alanına sahip olacağınızı bilmenizi isteriz.

Temizllettir ile yüksek temizlik standartları.

%100 Müşteri memnuniyeti.

En iyi fiyat teklifi.

Yüksek teknoloji ile kalıcı temizlik.

Güvenebileceğiniz, profesyonel çalışanlar.

Tüm Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis Temizliği

Ofis temizliği mutlaka belli aralıklarla yapılması gereken, önemli bir uygulamadır. Birçok kimse evinden daha fazla ofiste vakit geçirir, göz ardı edilmemelidir.

Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte hizmeti ile ofisiniz veya eviniz tüm bakteri ve mikroplardan arınmış olacaktır. Son zamanlarda pek çok firma için bu hizmet önemli olmuştur.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama, evinizdeki veya ofinizdeki mobilyaların leke ve bakterilerden arınması için yapılır. Hiçbir şekilde mobilyalara zara verilmez.

Apartman Temizliği Hizmeti

Apartman Temizliği

Apartman temizliği en az diğerleri kadar önemlidir. Yaşam alanlarımızın hem dış tarafının kirli olması evinize veya ofisinize de yansayacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, kaba pisliklerin ve inşaat artıklarının temizlenmesidir. Bu hizmet alınarak yeni yuvanıza gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Zemin Temizleme Hizmeti

Zemin Temizleme

Zemin temizleme hizmeti ev, okul, banka veya AVM'lerde yani insan trafiğinin çok fazla olduğu alanlarda uygulanmaktadır. Müşterilerin ilk baktığı yerlerin başında gelmektedir.

Buharlı Ev, Okul ve Ofis Temizliği

Buharlı Temizleme

Buharlı temizleme ev, okul, hastane gibi hijyenik olması gereken alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.Yüksek sıcaklıktaki buhar temizlemede kesin sonuç sağlamaktadır.

Haşere İlaçlama - Böcek İlaçlama Hizmeti

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama veya böcek ilaçlama yaşam alanlarınızın güvenliği ve temizliği için çok önemli bir husustur. Özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda kesinlikle yapılması gerekir.

Mağaza Temizliği

Mağaza Temizliği


Mağaza temizliği hizmeti müşterilerin oldukça önemli bir konudur. Kirli bir mağazan kimse alış veriş yapmaz değil mi? Bu sebeple oldukça önemli ve yapılması gereken bir hizmettir.

Villa Temizliği

Villa Temizliği


Villa temizliği hizmetimiz, genellikle kaçınılan alanlar olmasından çok fazla rağbet gören bir uygulamamızdır. Camlarınızdan tutunda odalara kada her yer temizlenir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği çoğunlukla plaza veya yüksek binalarda tercih edilmektedir. Pırıl pırıl camların olduğu ofisler daha da performanslı çalışmayı getireceğinden emin olabilirsiniz.

Villa Dış Cephe Temizliği

Villa Dış Cephe Temizliği

Villa dış cephe temizilği hizmetimizde, kirli duvarlar, bahçeler, havuz vb. alanlar titizlikle temizlenir. İçinizin rahat olduğu bir yaşam alanına kavuşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

En İyi Ücret

Profesyonel makinalar ile gerçek ve kalıcı temizlik için en iyi ücret tarifesi. Yüksek hizmet standartlarıyla en iyi hizmeti en iyi fiyata alın.

Gerçek Temizlik

Temizlik anlayışına farklı bir disiplin getiren firmamız ile temizlik standartlarını alışılmışın üstüne çıkartıyoruz. Gerçek temizlik ile hijyen standartlarınızı yukarı taşımak için bizimle iletişime geçin.

Yüksek Kalite

Temizlikte detay, yüksek kaliteyi ve yüksek hijyen ölçütünü belirleyen en önemli etkendir. Bunu biliyoruz, ve teknolojik trendlerin son ürünleriyle yüksek kaliteyi temizlik anlayışımızın merkezine koyuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyetinin tüm kazançlardan değerli olduğunu biliyoruz. %100 memnuniyet için isteklerinizi dikkatle dinliyor, temizlik iş birliğimizi uzun dönem olarak ön görüyoruz.

Yüksek Teknoloji

Makine teknolojileri konusunda Alman teknolojisini başarısı kabul edilmiş durumdadır. Bizde tüm temizlik makinalarımızda yüksek teknoloji verimliliğini gözetiyoruz, zaman ve enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Şirketi Temizlettir.com İle İligili Merak Edilenler

İstanbul temizlik şirketleri arasından Temizlettir’i seçmenizin en büyük sebeplerinden ilki profesyonel çalışma ekibimiz, en uygun fiyat teklifimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan dolayı bizi tercih etmelisiniz.

Tabi ki güvenebilirsiniz. Çalışanlarımız sizin memnun olmanız için en iyi hizmeti vermeye çalışırken, hali hazırdaki binlerce müşterimiz ile hiç bir sorun yaşamamış kişilerden oluşmaktadır.

Ev temizliği olsun ya da ofis temizliği olsun büyüklüğe göre sürede de değişiklikler gösterebilmektedir. Tüm alanlar tertemiz olduğuna emin olana kadar çalışma ekibimiz oradan ayrılamacaktır. 

Dilerseniz 0531 897 94 98 numaramızı arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunların haricinde [email protected] adresine de mail atarak bilgi alabilirsiniz.  

Evet. Temizlettir markamız, Özdemir Grup’a bağlı olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Profesyonel temizlik firması mı arıyorsunuz?

Ofisler Artık Daha Temiz !

Tüm temizlik hizmetleri için Temizlettir yeter.

1

İletişime Geç

Tüm temizlik işleriniz için en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisin.
2

Hizmetlerden Yararlanın

Tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımızın yanı sıra son teknoloji ile yaşam alanın kısa zamanda tertemiz olsun.
3

100% Memnuniyet

Bu hizmetten sen de yararlanabilir ve binlerce memnun müşteri arasına sen de katılabilirsin

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

WhatsApp